header arrangementen

mosseltjeeten drinkenrondleidingen gidsenagendashoppingwandelenfietsen escooter verhuur yersekemuseaovernachtenanker

Ticho Chocolaterie & Patisserie

Delicatessen, Shopping, Yerseke 1 download

Ticho Chocolaterie & Patisserie

Ticho, uniek in Chocolade en  patisserieën

Chocolade of een smaakvolle bonbon in de vorm van een mossel, oester, kokkel? Ticho ontwerpt en maakt veel van de unieke Yersekse producten in de vorm van chocolade of ander lekkers.

Ticho Mosselchoclade IMG 2241 600x600Ticho 2Ticho 3Ticho pand

De winkel in de Noordzandstraat is jouw bezoek meer dan waard, je zult versteld staan van de perfectie waarmee de ontworpen lekkernijen vormgegeven zijn.
De smaak van de lekkernijen is een feest:, een combinatie van de juiste en soms verrassende ingrediënten bepalen de unieke verrassende smaak van Ticho's producten. Daarnaast verkoop Ticho tal van andere, prachtige, aan Yerseke gerelateerde producten en snuisterijen.

Sinds 2010 heeft chocolatier Timo Cornelisse zijn atelier / winkel aan de Noordzandstaat 6 te Yerseke. Achter in de winkel worden alle bonbons, truffels en chocolades in eigen atelier gemaakt, dit kunt u zien tijdens de openingsuren. Voortdurend is Ticho bezig met nieuwe bonbons te ontwerpen, nieuwsgierig geworden? Neem dan een kijkje bij Ticho.

Noordzandstraat 6

4401 CG Yerseke Yerseke Nederland

Smartphone 06-28664086 E-mail Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. website

Locatie

JSW CRM

banner bottom1

Touristinformation Yerseke

Adres:
Havendijk 36
4401 NS Yerseke
Nederland

E-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 

Tel: +31(0)113574045
(tijdens kantooruren)

Social Media

facebookinstagramiconWaar ligt Yersekestreetmap